Likvidavimas

Tai JURIDINIO ASMENS  veiklos pasibaigimas išregistruojant jį iš juridinių asmenų registro

Juridinio asmens likvidavimas – tai juridinio asmens  veiklos pasibaigimas išregistruojant jį iš juridinių asmenų registro, kuriame buvo kaupiami ir saugomi jo duomenys. Juridinis asmuo gali būti likviduojamas savininko, dalyvių, teismo sprendimu ar kita įstatymų nustatyta tvarka. Nuo sprendimo priėmimo dienos, atšaukiami visi buvę juridinio asmens valdymo organai ir valdymo organo funkcijas perima savininko, dalyvių ar teismo sprendimu paskirtas likvidatorius. Nuo sprendimo įregistravimo juridinių asmenų registre, juridiniam asmeniui suteikiamas statusas “likviduojamas”.
Juridinis asmuo, teismo sprendimu, gali būti išregistruotas bankroto būdu. Tuomet valdymo organo funkcijas perima teismo paskirtas bankroto administratorius.
Jums patogiu būdu susisiekite su mumis, nurodydami likvidavimo tikslus ar priežastis ir mūsų darbuotojas išsiųs ar kitokiu būdu pateiks Jums trumpą apklausos formą, kurią išstudijavę,  artimiausiu metu susisieksime su Jumis, pateikdami optimaliausius likvidavimo sprendimus.